Opinie pacjentów

Pierwszy raz w życiu wybrałam się do dietetyka i nie taki diabeł straszny jak go malują :) Człowiek idzie z duszą na ramieniu bo przez całe życie patrzą na niego przez pryzmat tego że jest gruby a to da się odczuć, okazuje się że może być inaczej. Pani dietetyk jest nad wyraz miła, sympatyczna i słucha a co najważniejsze wspiera. Jadłospis jest bardzo fajny i faktycznie przemyślany.Reasumując: jestem bardzo zadowolona a Pani dietetyk jest godna polecenia dla wszystkich osób które ...

Hala

Poznaj inną historię

Spełnienie marzeń o szczupłej sylwetce na wyciągnięcie ręki

Powiedzenie: jesteś tym, co jesz, wcześniej traktowałam z przymrużeniem oka. Dzisiaj, po czterech miesiącach diety, z czternastoma kilogramami mniej na wadze stwierdzam, że zdrowe odżywianie nie tylko rzutuje na wygląd, ale też zdrowie i o niebo lepsze samopoczucie.  

czytaj więcej

Całkiem inna JA

  • Kobieta
  • 13 maja, 2016

Dłużej tak nie mogło być, podjęłam decyzję, że czas na zmiany w  moim życiu. Nie ukrywam, że inspiracją dla mnie były osoby, którym udało się schudnąć. Postanowiłam więc aktywnie zadbać o leszy wygląd i dobre samopoczucie. Tak trafiłam do Pani Emilii.

Całkiem inna JA

W pewnym momencie mojego życia nadwaga zaczęła mi bardzo przeszkadzać- przestałam się sobie podobać.  Oglądałam swoje zdjęcia z wakacji i nie rozpoznawałam siebie na nich, kiedyś wyglądałam całkiem inaczej, a te fotografie,  to nie ja, to inna osoba. Od zawsze lubiłam być aktywna fizycznie, grałam w siatkówkę, pływałam na Smoczych Łodziach, sport nie był mi obcy, tylko w pewnym momencie życia zagubiłam się. Dłużej tak nie mogło być, podjęłam decyzję, że czas na zmiany. Nie ukrywam, że inspiracją dla mnie były osoby, którym udało się schudnąć. Postanowiłam więc aktywnie zadbać o leszy wygląd i dobre samopoczucie. Tak trafiłam do Pani Emilii.

Pierwsza wizyta

Na pierwszym spotkaniu p. Emilia Hallmann zebrała ode mnie szczegółowy wywiad żywieniowy i zdrowotny. Zwróciła również uwagę na popełniane przeze mnie błędy oraz ich wpływ na problem z nadwagą i ewentualne następstwa zdrowotne w przyszłości. Pani dietetyk zapytała również o moje preferencje żywieniowe i tryb dnia, co pomogło jej przygotować idealny dla mnie program żywieniowy.

Dieta szyta na miarę

Pierwsze efekty, ponad 3 kg mniej po pierwszych 3 tygodniach stosowania diety bardzo mnie ucieszyły i zmotywowały do dalszego działania. Chciałam zdrowo i smacznie w takim tempie chudnąć, dlatego dołączyłam aktywność fizyczną. Waga systematycznie z wizyty na wizytę spadała, a ja nabierałam energii do życia i codziennych obowiązków. W sumie od połowy września, do połowy stycznia schudłam 16 kg i nie mam żadnych trudności z utrzymaniem obecnej wagi. Teraz czuję się bardziej atrakcyjna. Polecam wszystkim, którzy chcą rozprawić się ze zbędnymi kilogramami raz na zawsze.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego mgr Emilii Hallmann z Poradni Dobry Dietetyk w Malborku

Pani Weronika bardzo chciała dokonać zmian na lepsze w swoim życiu, a nastawienie, to połowa sukcesu. Drugą część stanowiło dokładne przestrzeganie zaleceń programu żywieniowego i mamy pełen sukces. Pani Weroniko, bardzo dziękuję za miłą współpracę."

 

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ