Opinie pacjentów

Dieta bez wyrzeczeń, smaczna, dopasowana od moich preferencji i trybu życia. Samopoczucie świetne, kilogramy lecą w dół. Pani dietetyk to bardzo miła, kompetentna osoba! Serdecznie polecam!

Beata

Poznaj inną historię

Walka trwa, a ja mam już 20 kg mniej...

Odkąd pamiętam byłem dobrze zbudowany, moja sylwetka mi odpowiadała, nie dbałem specjalnie o to co jem i było dobrze. Jednak jakiś czas temu waga zaczęła sukcesywnie wzrastać.

czytaj więcej

Postanowienie noworoczne zakończone spektakularnym sukcesem- 30kg mniej w 11 miesięcy

  • Dominika (lat 23)
  • 30 kg w 11 miesięcy
  • Kobieta
  • 02 stycznia, 2019

Nadszedł Nowy Rok 2018, a z nim w mojej głowie zakiełkowało postanowienie - w tym roku schudnę Swoje plany postanowiłam zrealizować z pomocą specjalisty i tak po poszukiwaniach internetowych, trafiłam na Poradnię Dobry Dietetyk w Malborku, gdzie umówiłam się na pierwszą wizytę.

 

Pani dietetyk, okazała się miłą, otwartą osobą. W planowaniu jadłospisu uwzględniła moje potrzeby, a było to bardzo istotne, bo większość czasu spędzałam poza domem. Posiłki były smaczne, szybkie w przygotowaniu i nadawały się do spakowania, a do tego przez cały okres trwania diety, nie miałam napadów głodu. Jedzenie, było urozmaicone i nie nudziło mi się, bo w ramach każdej wizyty kontrolnej, które odbywały się co 4 tygodnie, otrzymywałam nowy jadłospis. Pani dietetyk uwzględniała również moje kulinarne życzenia, np.: jeśli miałam ochotę na żołądki drobiowe, czy rosół albo więcej arbuza wystarczyło zgłosić to na wizycie i produkty/potrawy znajdowały się w kolejnym zestawie posiłków. Obecnie jestem już po diecie wyprowadzającej, a okres trwania diety nauczył mnie jak powinnam się odżywiać.

Co zmieniło się w moim życiu po uzyskaniu wymarzonej sylwetki? Otóż zmieniło się bardzo wiele- teraz bardziej się sobie podobam i jest mi o wiele łatwiej w czasie robienia zakupów odzieżowych. Wreszcie mogę wybierać ubrania, które nie tylko pasują, ale również mi się podobają. Z rozmiaru XXL/XL zeszłam do rozmiaru M/S . Ponad to, część zmian, tak na prawdę jest niezauważalna gołym okiem - zawsze byłam uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona do życia, ale teraz przychodzi mi to o wiele łatwiej, mam więcej energii i ogólnie bardzo dobrze się ze sobą czuję Polecam wizytę w Poradni Pani Emilii, wszystkim tym, którzy chcą dokonać zmian na lepsze w swoim życiu.

Wypowiedź dietetyka prowadzącego z Poradni Dobry Dietetyk w Malborku, mgr Emilii Hallmann:

Patrząc na wyniki jakie osiągnęła Pani Dominika, rozpiera mnie duma. Jest to bardzo młoda osoba, ale jej zaangażowanie i wytrwałość czyni ją bardzo dojrzałą jak na swój wiek. Współpraca przebiegała w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze i będę tęsknić za naszymi spotkaniami. Pani Dominiko, serdecznie gratuluję i mam nadzieję, że Pani historia stanie się motywacją dla wielu osób.

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ