mgr Emilia Hallmann

Historie sukcesu

Wspaniała metamorfoza Pani Asi

Pani Joanna podczas naszej współpracy schudła 15kg! 😍👏👏 Ten świetny wynik widoczny gołym okiem zmienił samopoczucie i wygląd mojej podopiecznej o 180 stopni. 💚

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie ma rzeczy niemożliwych!

Pacjentka przyszła do gabinetu bardzo zmotywowana do zmiany, ale nie do końca wierzyła, że uda jej się osiągnąć wymarzony cel. Stopniowo udało nam się wprowadzić wszelkie niezbędne zmiany w stylu życia pacjentki. Zdarzały się oczywiście gorsze momenty - chwile słabości i zwątpienia, ale najważniejsza okazała się konsekwencja i determinacja Pani Gabrysi. Przygotowany jadłospis był w pełni dopasowany do potrzeb i możliwości pacjentki, dzięki czemu zmiana nawyków żywieniowych była prostsza niż mogłoby się początkowo wydawać. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiana nawyków żywieniowych pozwoliła mi lepiej się poczuć i poprawić sylwetkę

Zmiany jakie wprowadziłam w stylu życia sprawiły, że aktualnie czuję się bardzo dobrze w swoim ciele. Jestem teraz pewniejsza siebie i mam więcej energii do działania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zmiana przerosła moje oczekiwania

Byłam niezadowolona ze swojej sylwetki, a po wyciecze w góry zrozumiałam, że to nie tylko kwestia wyglądu, ale również zdrowia i samopoczucia. Na szlaku byłam zasapana i ciężko mi było nadążyć za dzieckiem i mężem. A zdjęcia, które oglądałam z wyjazdu jeszcze bardziej utwierdziły mnie w przekonaniu, że nadszedł czas na zmiany. 

Do Pani Emilii trafiłam czytając opinie w internecie. Pomyślałam, że skoro inni schudli po 20, 30 kg, to mi też uda się zgubić chociaż kilka. To co udało nam się osiągnąć, przerosło moje oczekiwania. Mam, aż 18 kg mniej, a do tego lepsze samopoczucie i w końcu wiem jak jeść!

CZYTAJ WIĘCEJ

Zrealizowane postanowienie

Moja przemiana rozpoczęła się wraz z Nowym Rokiem. Postanowiłam coś w swoim życiu zmienić i pozbyć się nielubianej "oponki". Sama nie wiem kiedy aż tak przytyłam- praca, małe dziecko, życie w ciągłym biegu i zapomnienie o sobie samej... Myślę,  że to były powody , które doprowadziły mnie do widocznej gołym okiem otyłości. W momencie rozpoczęcia terapii wskaźnik BMI wynosił 32, a teraz mam już wagę w przedziale norm i wynosi on 24 :) W przeciągu 23 tygodniu zgubiłam aż 22 kilogramy i bardzo się z tego powodu cieszę :

CZYTAJ WIĘCEJ

Postanowienie noworoczne zakończone spektakularnym sukcesem- 30kg mniej w 11 miesięcy

Nadszedł Nowy Rok 2018, a z nim w mojej głowie zakiełkowało postanowienie - w tym roku schudnę Swoje plany postanowiłam zrealizować z pomocą specjalisty i tak po poszukiwaniach internetowych, trafiłam na Poradnię Dobry Dietetyk w Malborku, gdzie umówiłam się na pierwszą wizytę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudłam mimo pracy zmianowej

Od pewnego czasu nosiłam się z zamiarem skorzystania z pomocy specjalisty w dziedzinie odżywiania. Powodem były nadprogramowe kilogramy i wynikające z tego złe samopoczucie. Byłam ociężała, wiecznie zmęczona, a praca w systemie zmianowym dodatkowo dawała mi w kość. Sama nie umiałam sobie poradzić.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odzyskałam dawną siebie

Wszystko zaczęło się od mojej 9-cio letniej córki, która miała do zrobienia zadanie z matematyki... Potrzebowała wagi, którą schowałam głęboko w szafie... Musiała się zważyć i wykonać działanie. Kiedy już skończyła pracę domową, poprosiła, abym teraz ja się zważyła... Nie weszłam przy niej na wagę, wymigałam się. Wiedziałam, że to co pokaże się na wyświetlaczu może mnie przed nią zawstydzić... Wróciła do swojego pokoju, a ja weszłam na tą nieszczęsną wagę... i doznałam totalnego szoku!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jestem zachwycona przemianą jaką przeszłam! Niższa waga, to dla mnie lepsze samopoczucie!

Chciałam zmienić coś w swoim życiu, pozbyć się balastu w postaci zbędnych kilogramów i zacząć żyć z większym komfortem- udało się! Schudłam 15 kg w okresie od września stycznia (5 miesięcy) i nareszcie jestem zadowolona ze swoich kształtów. Dzięki Pani Emilii dokonałam zmian w stylu życia, które zaowocowały spadkiem wagi i bardzo dobrym samopoczuciem.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ
Emilia Hallmann - ZnanyLekarz.pl
POKAŻ